لوله و اتصالات U-PVC یزد پولیکا

شرکت تولیدی یزد پولیکا در سال ۱۳۵۹ در استان یزد به بهره برداری رسید. از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است.

در سال ۱۳۷۸ همزمان با افزایش تولیدات، طرح توسعه شرکت در شهرک صنعتی یزد به مساحت ۱۴ هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

در سال ۱۳۸۴، این شرکت مدرنترین خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز اروپا را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نمود.

در سال ۱۳۸۷ این شرکت سیاست نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی را از بهترین سازندگان تجهیزات اروپایی در دستور کار خود قرار داد و کلیه تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز صنعت لوله های PVC خریداری و نصب گردید، بطوریکه این آزمایشگاه هم اکنون یکی از بهترین آزمایشگاههای تخصصی در صنعت لوله های PVC بوده و برخی از تجهیزات آن در این صنعت منحصر فرد است.


لوله و اتصالات پولیکانوین

شرکت پولیکا نوین، اولین شرکت تولیدی لوله و اتصالات PVC در کشور بوده که در سال ۱۳۳۹ در شهرک صنعتی کرج با ظرفیت ۳۶۰ تن در سال با مجوز و اعتبارهای بانک کارگشایی و بانک عمران زیر نظر وزارت صنایع سنگین وقت جهت جلوگیری از واردات این محصول با کیفیت پایین، از کشورهای دیگر و با تکنولوژی کشور آلمان راه اندازی و در کوتاه ترین زمان با کمک کارشناسان خارجی شروع به کار نموده است.

مالکیت شرکت پولیکا در سال ۱۳۴۵ به شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سپس پتروشیمی آبادان واگذار گردید و هم اکنون سهام دار عمده این شرکت، شرکت پتروشیمی آبادان می باشد.

در حال حاضر این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه و بهره گیری از دانش روز کارشناسان و برخورداری از تجهیزات پیشرفته، موفق به تولید محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا گردیده است و ارائه خدمات متمایز به مشتریان و توجه به کسب رضایت مصرف کننده از اصول راهبردی این شرکت می باشد.


لوله و اتصالات پلی اتیلن قطران اتصال

شرکت قطران اتصال با درک نیاز این صنعت، اقدام به تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن مورد مصرف در صنعت فاضلاب ساختمان نموده است. این شرکت به عنوان عضوی از خانواده لوله و اتصالات پلی اتیلن سمنان، کارخانه ای را در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع در مجاورت این کارخانه در شهرک صنعتی شرق سمنان احداث نموده است.

سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2008 به عنوان الگوی استاندارد سازمان انتخاب گردیده و بر این باور است که تحقق استانداردهای فوق موجب جلب رضایت مشتریان و ایجاد بهبود مستمر در تمامی ارکان و رمز بقای این شرکت می باشد. این شرکت محصولات خود را بر پایه استانداردهای بین المللی لوله و اتصالات فاضلابی تولید می نماید. این استانداردها شامل ISO 8770 و EN 1519-1 و ISO 8283-2 DIN 19537-1 می باشد.


چسب تانگیت و پاتکس

چسب تانگیت چسبی حاوی حلال بر پایه تتراهیدروفوران تثبیت شده.

ویژگی‌ها:

  • فاقد تولوئن

  • چسبندگی بسیار قوی

  • مقاومت حرارتی بسیار بالا

  • قابلیت پرکنندگی بالا

  • عدم هدایت الکتریسیته


شیرفلکه های شورآب

از ویژگی ای شیرفلکه های شورآب میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بدنه اصلی از جنس چدن خاکستری GG25

  • هسته زبانه از جنس چدن داکتیل GG40

  • روکش زبانه از جنس لاستیک NBR/EPDM

  • مهره زبانه از جنس فسفر برنز ضد سایش

  • پیچها با سایز ۸.۸ با روکش گالوانیزه